Naplánujte si pobyt

Vytvořte si vlastního průvodce ze seznamu oblíbených cílů, služeb či akcí, k nimž se budete chtít při další návštěvě portálu snadno vrátit.

Vše, co vás zajímá, si přidejte do svého seznamu

Každý turistický cíl, službu, město, obec či jiný objekt je možné vložit na seznam kliknutím na tlačítko "přidat do mého plánu" (je vždy na začátku stránky vpravo, vedle názvu prohlíženého objektu). Ke svému seznamu se dostanete po kliknutí na tlačítko "naplánujte si pobyt" v hlavičce portálu. Seznam oblíbených položek se nachází v levém boxu pod názvem Zajímá mě.

Zaregistrujte se a využijte další výhody

Vybrané položky lze vkládat do seznamu i bez registrace, tento je ale pouze dočasný a po opuštění portálu jej ztrácíte. Teprve založením uživatelského účtu se můžete k oblíbeným položkám kdykoli vrátit. Přihlášení uživatelé pak mohou kromě přehledně uspořádaných rychlých odkazů získat i nástroj pro tvorbu vlastních tras a pobytových programů.

Vytvořte si vlastního průvodce na cesty

Jednoduchým způsobem si z oblíbených položek nebo výběrem z úplného katalogu sestavíte vlastní program pobytu (box Mé programy). Můžete podrobně plánovat den po dni a na závěr získáte vlastního průvodce. Jestliže zadáte přesné datum pobytu, systém nabídne také všechny akce, které se v daných termínech konají v místě naplánovaného pobytu. Samozřejmostí je, že svůj itinerář můžete libovolně upravovat a také vytvářet libovolné množství osobních programů. S sebou na cesty si svého průvodce vytisknete předem, nebo si jej můžete vézt v notebooku.

Realizováno v rámci projektu Tvorba a propagace produktů,
realizace marketingové kampaně v turistické oblasti Pálava a LVA.
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.